Ujësjellësi çkyq borxhlinjtë në Hajvali (Video) – Lajmi.net
Ujësjellësi çkyq borxhlinjtë në Hajvali (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 20:30, 13 March 2018
Ujësjellësi rajonal Prishtina ka filluar një aksion të gjerë për ç’kyçje të të gjithë atyre që nuk e kanë paguar ujin.

Vetëm në Hajvali besohet se janë mbi 1 milion euro borxhe. Por, sa kanë fshatrat tjera?

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO