Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

UFC, brutale: Mike Perry thyen hundën

14:15 | 11 Gusht 2019

Luftëtari i UFC, Mike Perry, e ka pësuar shumë keq mbrëmë në Uruguai.

UFC mund të prodhojë disa nga pamjet më brutale në sportet luftarake, dhe një e tillë ka ndodhur edhe mbrëmë në duelin me Perry – Luque, përcjell lajmi.net.

Në këtë ndeshje, Perry ka thyer hundën, në mënyrë ‘horror’, duke bërë bujë në rrjetet sociale me pamjen e tij.

Perry në fund humbi duelin, me rezultatin (28-29; 29-28; 29-28).

Pas duelit, ai u dërgua menjëherë në spital, pasi pati probleme me frymëmarrjen. /Lajmi.net/