Uellsi – Irani, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Uellsi – Irani, e vlefshme për fazën e grupeve të Kupës së Botës. Të dyja skuadrat gjenden në grupin B, së bashku me Anglinë dhe ShBA, transmeton lajmi.net. Uellsi në ndeshjen e parë u ndal në barazim, kurse sot do ta synojë vetëm fitoren ndaj një Irani që s’e…

Sport

25/11/2022 09:55

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Uellsi – Irani, e vlefshme për fazën e grupeve të Kupës së Botës.

Të dyja skuadrat gjenden në grupin B, së bashku me Anglinë dhe ShBA, transmeton lajmi.net.

Uellsi në ndeshjen e parë u ndal në barazim, kurse sot do ta synojë vetëm fitoren ndaj një Irani që s’e nisi mirë këtë kampionat, pasi humbi 6-2 ndaj Anglisë.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/