Uellsi fiton ndaj Sllovakisë (VIDEO)

Uellsi i ka rrëmbyer tri pikët e para në Evropian, duke e mposhtur Sllovakinë 2:1.

Sport

11/06/2016 19:52

Gareth Bale dhe Robson Kanu shënuan për Uelllsin, ndërsa Duda për Sllovakinë.

http://www.dailymotion.com/video/x4fuphl_all-goals-hd-wales-2-1-slovakia-11-06-2016_sport

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.