UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
UEFA publikon formacionin e javës në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 19:41, 12 April 2018
UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të ndeshjeve të kthimit çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Ndeshjet kthyese në Ligën e Kampionëve kanë dhuruar emocione të mëdha.

Roma ka bërë përmbysjen më të madhe në histori të klubit, ku nga ndeshja e parë e humbur 4:1, ka arritur të fitoi 3:0 në ‘Olimpico’, duke eliminuar Barcelonën.

Afër një përmbysje të madhe ishte edhe Juventusi në ‘Santiago Bernabeu’ ndaj Real Madridit.

Formacionin më të mirë të publikuar nga UEFA mund ta shikoni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO