Uefa provokon rëndë Barcelonën me videon e Ronaldos (Foto)

Si duket UEFA është duke vazhduar të jetë kontraverse, pasi kësja radhe ka provokuar në mënyrë mjaft të rëndë skuadrën e Barcelonës.

Sport

06/06/2015 12:25

UEFA ka bërë një gabim gjatë testimeve të TV-ve gjigantë në stadium.

Dhe, gjatë këtyre testimeve, UEFA ka lëshuar një video të Ronaldos, që shihet si një provokim drejt Barcelonës, shkruan Mundo Deportivo.

Kjo video është shfaqur në pjesën e Barcelonës, ku do të jenë të pranishëm me mijëra tifozë katalunas për të mbështetur skuadrën e tyre në finalen e sotme.

Ronaldo