U tha se e tradhëtoi Bashkimin, vjen reagimi i Alvisës

ShowBiz

24/01/2022 23:13

Lidhja e tyre nuk eci mirë.

Cifti Alvisa dhe Bashkim nuk janë më bashkë dhe kjo e konfirmuar nga vet ish konkurrenti i Për’puthen.

Bashkim Saiti i cili para pak ditësh në një intervistë tregoi edhe dhomën e Alvisës në shtëpinë e tij, dje ka habitur të gjithë me postimin e tij në instagram.

Ai ka treguar se romanca e tyre përfundoi ani pse nuk ka dhënë arsye, madje u shpreh se do ketë përherë respekt për Alvisën.

E sot në puntatë në emision konkurrentët japën versione të ndryshme për ndarjen e tyre, madje Edi tha se Bashkimi është tradhëtuar.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer Alvisës e cila zgjodhi të reagojë me një fjalë të vetme: “Ku kan arrit…”, shkroi ish konkurrentja.

Mirëpo a do kemi sqarim për këtë raport të tyre mbetet për t’u parë./Lajmi.net/