U tha se bëjnë çmenduri me sheikët për lek në Dubai, reagon ashpër Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është modelja shqiptare superseksi.

ShowBiz

09/05/2022 11:26

Ajo merr vëmendje me secilin postim të saj, ku nganjëherë shfaqet provokuese më shumë se sa duhet, shkruan lajmi.net.

Modelja gjithashtu merr vëmendje edhe me jetën e saj luksoze, sidomos me pushimet e saj të shpeshta në Dubai.

Ajo ka reaguar pas një videoje që ka shokuar mbarë botën.

Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shihet një vajzë duke mbajtur gojën hapur teksa një sheik kryen jashtëqitjen mbi gojën e saj dhe më pas ajo e lëpinë në këmbim të një shume të majme parash.

Ky trend duket se po aplikohet nga sheikët në Dubai dhe quhet “Dubai Port Potty”, që do të thotë të përdorësh gojën e dikujt tjetër, në këtë rast të një modeleje apo blogere.

Si duket pas kësaj videoje, janë bërë shumë komente edhe drejt modeles shqiptare, Kejvina Kthella e cila nuk ka duruar dhe ka reaguar ashpër.

Ajo madje ka paralajmëruar padi ndaj të gjitha portaleve të cilat shkruajnë lajme të rreme.

Gjithashtu modelja është shprehur ashpër ndaj kritikëve ku ka shkruar: Ndërkohë me plotë gojë e pa pik turpi po ju them NA HONGSHI m***** të gjithave.

Kejvina bashkë me dy Artat e Kosovës, Arta Nitaj dhe Arta Elezaj, bëjnë pushime të shpeshta në Dubai./Lajmi.net/