U pushua nga puna për shkak që është “shumë seksi” (Foto)

Nuk ka asgjë më të keqe se të pushohesh nga puna vetëm për shkak se je shumë tërheqëse.

Fun

03/12/2015 19:34

Eleonora Verbitskaya ishte një burokrat në Zyrën Administrative të Shkeljeve Ligjore në Petersburg, Rusi.

Ajo përveç kësaj pune, bënte edhe një punë të dytë si DJ, ku njihet me emrin e saj si “DJ Ellis Sexton”, transmeton lajmi.net.

Ajo veshë rroba shumë të shkurtra dhe të ngushta përderisa bënë DJ. Por, ajo është pushuar nga puna shtetërore, për shkak se është “shumë seksi”.

Edhe pse është pushuar nga puna, ajo duket se ka një të ardhme të ndritur përpara vetes, si një DJ seksi e cila tashmë ka mbledhur shumë fansa në Instagram.

Shikojeni atë:

Photo by @anyamokeeva @olimpfest Sochi 2015 ??

A photo posted by Eleonora Verbitskaya (@djellissexton) on

#djellissexton #roccoclub #иваново #Россия #ВВП ??

A photo posted by Eleonora Verbitskaya (@djellissexton) on

#djellissexton #roccoclub #иваново

A photo posted by Eleonora Verbitskaya (@djellissexton) on

?❗️❗️❗️#иваново #roccoclub #djellissexton и все же #americanhorrorstory это ??

A photo posted by Eleonora Verbitskaya (@djellissexton) on

На месте .. В мыслях о сегодняшней #party ???? #djellissexton #roccoclub #иваново

A photo posted by Eleonora Verbitskaya (@djellissexton) on

#Olimpfest #Olimpfest2015 #djellissexton #trap #twerk

A video posted by Eleonora Verbitskaya (@djellissexton) on