U përmend në “prime” të “BBVK”, ky është reagimi i Noizyt

Në “prime-n” e mbrëmshën në “Big Brother VIP Kosova”, nuk mbeti pa u përmendur edhe reperi i njohur shqiptar Noizy. Ai u përmend për shkak të një “prank-u” të zhvilluar nga Stresi dhe Mbresa drejt Xhulit, shkruan lajmi.net. “Prank-u” kishte të bënte me disa rroba të dërguara nga Noizy drejt Stresit. E gjatë “prime-t” Stresi…

ShowBiz

31/01/2023 17:11

Në “prime-n” e mbrëmshën në “Big Brother VIP Kosova”, nuk mbeti pa u përmendur edhe reperi i njohur shqiptar Noizy.

Ai u përmend për shkak të një “prank-u” të zhvilluar nga Stresi dhe Mbresa drejt Xhulit, shkruan lajmi.net.

“Prank-u” kishte të bënte me disa rroba të dërguara nga Noizy drejt Stresit.

E gjatë “prime-t” Stresi i ka bërë thirrje Noizyt të dërgoj rroba më shumë pasi banorët po përplasen.

Një reagim pati edhe Noizy i cili i ka bërë like videon në të cilin përmendet./Lajmi.net/