U përfol se ajo ishte në videon erotike, Luana Vjollca nis emisionin me mesazh të fortë

Luana Vjollca, ishte e komentuar shumë kohëve të fundit. Videoja erotike me “emrin” e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë, shkruan lajmi.net. Mesazhi që dha Luana, ku tha se jeta do të ishte më e bukur për një person nëse në vend të shpifjeve dhe urrejtjes të kishte dashuri dhe respekt. “Sa e…

ShowBiz

02/10/2023 09:17

Luana Vjollca, ishte e komentuar shumë kohëve të fundit.

Videoja erotike me “emrin” e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë, shkruan lajmi.net.

Mesazhi që dha Luana, ku tha se jeta do të ishte më e bukur për një person nëse në vend të shpifjeve dhe urrejtjes të kishte dashuri dhe respekt.

“Sa e bukur do të ishte jeta nëse nuk do të kishte shpifje, intriga dhe urrejtje por në vend të saj të kishte më shumë dashuri, respekt dhe mirënjohje”.

Ky mesazh vjen, pasi dy ditët e fundit është përfolur se në rrjet në mënyrë ‘sekrete’ është duke qarkulluar një video erotike e saj./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)