U përfol për lidhje me të, ky është urimi i Julian Perretas për Era Istrefin

22:06 | 4 Korrik 2020

Julian Perreta zgjodhi fjalët më të ëmbla për ta uruar Era Istrefin.

Këngëtarja Era Istrefi me këtë datë feston ditëlindjen duke mbushur plot 26 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Edhe pse e re në moshë, ajo tashmë numëron shumë suksese brenda dhe jashtë trojeve shqiptare.

Krahas profesionit, këngëtarja përflitet edhe për jetën private. Ajo u komentua për një romancë të mundshme me Julian Perretan, e ky i fundit i bëri urim special asaj.

“Urime ditëlindjen Era Istrefi, të dua shumë dhe të dëshiroj asgjë përveç më të mirës dashuri! Shumë kujtime dhe kohë të mira ndër vite për t’i kujtuar. Gjithmonë duke u kujdesur për njëri-tjetrin. Jam shumë krenar për ty mama Stref, çfarë gruaje”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/