U nda nga Tuna, nuk do ta besoni kujt ia ‘mësyu’ tani Cozman (Foto)

Jeta private e fytyrave të njohura publike është bërë temë dite pothuajse pas çdo zhvillimi.

ShowBiz

10/06/2016 09:09

Si çdo çift edhe Tunën e Cozmanin i ka kapur disa herë ‘kriza’ e ndarjes dhe ribashkimit brenda një lidhje 4 vjeçare, trasnmeton lajmi.net.

Mirëpo si duket tani dyshja i kanë dhënë me të vërtetë fund dashurisë të cilën pa hezituar e ndanin me ndjekësit në rrjete sociale e në klipe të ndryshme.

E pas kësaj ndarje reperit si duket iu është dhënë hapsirë për tu marrë më shumë me veten.

Së fundmi ai është parë duke kaluar më shumë kohë në palestër, ndërsa një fotografi e cila po qarkullon ka lënë shumë për tu komentuar.

Ai së fundmi u pa në një tavolinë me bukuroshen super seksi, Morena Tarakun, ndërsa të dy kanë të njejtin trajner fitnesi të cilit mund edhe t’ia shohin hajrin.

Ju kujojmë se Morena ende nuk ka deklaruar për ndonjë lidhje të mundshme, e Tunës shumë shpejt mund t’i ik përfundimisht nga duar Cozy, këtë herë për tu mos ribashkuar kurrë./Lajmi.net.