Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

U komentua shumë për pamjen, Rina tregon se a ka bërë ndërhyrje estetike

16:16 | 8 Prill 2021

Foto: Instagram

Rina ka diçka për të thënë pas komenteve të shumta që mori lidhur me dukjen.

Reperja e njohur shqiptare komentohet shumë si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale, në të cilat merr vëmendje me dukjen në secilën paraqitje publike që bën.

Artistja ka marrë komplimente të shumta edhe lidhur me dukjen, ndërsa me anë të një postimi vendosi të sqarojë se nuk ka bërë ndonjë ndërhyrje apo botoks.

“Ditëve të fundit unë kam marrë mijëra mesazhe për pamjen time. Faleminderit të gjithëve kaq shumë për mesazhet e mira dhe të bukura. Të gjithë më bëni të dukem bukur thjesht duke më dërguar të gjitha ato mesazhe pozitive. Gjithashtu, dua të përmend që shkëlqimi im nuk ka të bëjë me ndonjë mbushës ose botoks ose ndonjë gjë që nuk është e natyrshme. Unë jam e gjithë unë, vetja dhe unë. Nuk kam nevojë për gjithë ato që të ndihem bukur, e vetmja gjë dhe gjëja më e rëndësishme është të ndihesh mirë brenda jush. Kjo është kur ju reflektoni dhe atë që kam reflektuar muajve të fundit”, janë fjalët e Rinës.

Artistja së fundi ka udhëtuar me partnerin e saj Sin Boy për pushime në bregdetin shqiptar.

Projekti i fundit muzikor nga Rina Balaj është “Bad Rosita”, i cili u mirëprit nga fansat e saj. /Lajmi.net/