U komentua për pamjen dhe shëndetin e tij, reagon Arjan Konomi

Ish opinionisti i “Për’puthen”, Arjan Konomi, së fundi është komentuar por jo për largimin e tij nga ky format. Ai është komentuar për paraqitjen e tij, ku përmes një videoje ka nxitur komente të shumta, shkruan lajmi.net. Ndjekësit e tij janë shqetësuar për pamjen dhe shëndetin e tij. Lidhur me këtë ka reaguar, Arjan Konomi,…

ShowBiz

27/09/2023 12:42

Ish opinionisti i “Për’puthen”, Arjan Konomi, së fundi është komentuar por jo për largimin e tij nga ky format.

Ai është komentuar për paraqitjen e tij, ku përmes një videoje ka nxitur komente të shumta, shkruan lajmi.net.

Ndjekësit e tij janë shqetësuar për pamjen dhe shëndetin e tij.

Lidhur me këtë ka reaguar, Arjan Konomi, përmes një postimi në ‘Instagram’.

Përmes postimit, ai shprehet se është mirë me shëndet dhe për momentin ndodhet në një pyll Tropikal në veri të Australisë.

“Tungjatjeta nga Tropical Forest North Australia! Jam shumë mirë me shëndet! Rrofshi që bëheni merak për mua! Fjalët e kësaj kënge duken sa jam bërë për mua : Jam një vagabond që qetësi nuk gjen kurrë, dua veç veten time dhe lirinë time”, shkroi ai./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)