Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

U fotografua me modelen bjonde, Zerka tregon si reagoi Ronela

9:47 | 14 Dhjetor 2019

Foto: Mirage

Young Zerka ka treguar se cili ishte reagimi i Ronela Hajatit kur e fotografuan me modelen bjonde.

Young Zerka ishte i ftuar mbrëmë (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai foli për projektin e fundit si dhe plane për këngët e tjera, po ashtu edhe për jetën private.

Muaj më parë në medie qarkulloi një fotografi, ku Zerka u pa krah një bjondine joshëse, e cila ishte pjesë e klipit të tij.

Për “Mirage”, ai tregon se si reagoi Ronela kur e pa foton, e këtë gjë e mësoni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/