U bënë virale në Tik-tok, motrat nga Llapi ia thonë këngës patriotike – lënë “gojëhapur” me zërin e tyre

Këndojnë për dëshirën e tyre, teksa janë përshtatur shumë mirë mes vete. Dy motrat nga Llapi tashmë janë bërë virale në rrjetin social “Tik-tok”. Motrat Dushi së fundi ishin pjesë e magazinës në lajmi.net, teksa regjistruan edhe paraqitje “live”. Secila me kitarën e saj, nën emocionet e këngëve patriotike dhe jo vetëm, sollën ritëm të…

ShowBiz

07/06/2023 21:58

Këndojnë për dëshirën e tyre, teksa janë përshtatur shumë mirë mes vete.

Dy motrat nga Llapi tashmë janë bërë virale në rrjetin social “Tik-tok”.

Motrat Dushi së fundi ishin pjesë e magazinës në lajmi.net, teksa regjistruan edhe paraqitje “live”.

Secila me kitarën e saj, nën emocionet e këngëve patriotike dhe jo vetëm, sollën ritëm të bukur muzikor përmes ‘valëve’ tona vizive e tekstshkruese.

Për më tepër, ndiqeni paraqitjen e tyre.