U bë shkak për keqësimin e gjendjes së saj shëndetësore, Balina Bodinaku për Fifin: E kam besuar se do e marr vendimin për tu larguar

Humbja e ndjenjave të këngëtares ishte shkak i deklaratës së saj që i tha se po përdor situata për lojë.

ShowBiz

26/11/2021 21:28

Balina Bodinaku, tha se e ka pritur largimin e Fifit, shkruan lajmi.net.

Derisa është pyetur nga Arbana Osmani, opinionistja u shpreh se ka pasur kritika edhe në kurriz të këngëtares dhe jo vetëm për të.

“Dua të them se me erdhi mirë dhe ka marr vendim të duhur t’i kushtojë vetës rëndësi më shumë se gjërat tjera. Ka pas akuza të shumta jo vetëm për mua por edhe për Fifin. Sa i përket vendimit të saj për largim e kam besuar se do e marr atë vendim”, tha Balina./Lajmi.net/