U bë ‘nuse’, prezantuesja shqiptare solli foton kur mbante gjoksin me duar – Lajmi.net
U bë ‘nuse’, prezantuesja shqiptare solli foton kur mbante gjoksin me duar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:58, 8 January 2019
Roza Lati, momentalisht është njëra nga femrat më aktive shqiptare.

Prezantuesja nga Shqipëria, Roza Lati përflitet vazhdimisht në mediat rozë për postimet që publikon, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram kur pozoi si nuse dhe dukej për mrekulli. “Kujtime të mira, e keqe si nuse”, janë fjalët e saj.

Lati shquhet si prezantuese tejet e zonja e cila çdo javë sjell gjëra të ndryshme në emisionin e saj, “Why Not”.

Përveç si moderatore, Roza gëzon linja trupore bombastike për tu pasur zili. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO