U bë nënë para pak ditëve, Loredana sjell këtë imazh të vajzës – Lajmi.net
U bë nënë para pak ditëve, Loredana sjell këtë imazh të vajzës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:07, 9 January 2019
Loredana Zefi u bë nënë para disa ditëve.

Reperi, Mozzik dhe bashkëshortja e tij, Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur, Hana, shkruan lajmi.net.

E tanimë, Loredana gjatë gjithë kohës është pranë vajzës e cila ka një kujdes të veçantë për të. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, e që mbase ky është imazhi i tyre më i ëmbël si nënë e bijë.

Vlen të ceket se, Mozzik dhe Loredana kanë filluar me koncerte pas një kohe të gjatë ku tani po shijojnë edhe ndjenjën e të qenurit prind. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO