U akuzua për vjedhje të këngës, ja çfarë thotë Trimi

Trim Jetullahu është artist që për pak kohë ka arritur famë në publik.

ShowBiz

25/06/2018 15:35

Së fundi, Trimi ka qenë i ftuar në emisionin “Mirage”, prodhim i lajmi.net, i cili të premtën filloi sezonin e ri.

Këngëtari ka folur rreth projekteve që planifikon t’i publikoi në këtë periudhë si dhe për jetën private.

Pas publikimit të këngës së fundit “Hava Hava”, ai u akuzua se ka vjedhur këngën arabe “Allah Allah Ya Baba”, e këtë gjë Trimi e ka sqaruar për “Mirage”.

Në linkun e mëposhtëm nga minuta 1:16 mund  të mësoni të vërtetën rreth këtij projekti. /Lajmi.net/

YouTube player
YouTube player
YouTube player