U aksidentua para dy javësh, ndërroi jetë dje në QKUK

Në fillim të muajit gusht të këtij viti, ndodhi një aksident i rëndë trafiku në Podujevë. I aksidentuari nuk arriti tu mbijetojë plagëve të marra dhe ndërroi jetë dje në QKUK.

Lajme

18/08/2018 10:51

Lidhur më rastin ka njoftuar Policia e Kosovës.

“Podujeve 01.08.2018-19:05. Lidhur me rastin raportohet se me date 17.08.2018 si pasoj e lëndimeve te marra , viktima mashkull K-Shqiptar  ka ndërruar  jetë në QKUK”, njoftoi policia.

Me vendim te prokurorit trupi i pa jete i viktimës dërgohet ne IML për obduksion. /Lajmi.net/