Tyga dhuratë super luksoze të ditëlindjes për Kylie Jenner (Foto)

Kylie Jenner ka mbushur 18 vjet dhe ka shumë arsye për të festuar.

ShowBiz

08/08/2015 21:13

Vajza më e vogël nga familja Kardashian ka mbushur 18 vjet.

Dhe në festën e kësaj ditëlindje, të cilën ia ka organizuar familja Kylie ka marrë shumë dhurata e ndër to edhe një veturë të tipit Mercedes G-Wagon, të kuq i cili kushton 115 mijë dollarë, transmeton Lajmi.net.

Ky lloj i veturës është i preferuar për yllin televiziv dhe siç duket reperi Tyga i ka qëlluar në pikë./Lajmi.net

kylie3 kylie2 kylie1 kylie kylie4 kyliee