“Twerk” vjen nga City Girls dhe Cardi B, skena të ‘nxehta’ në klip – Lajmi.net
“Twerk” vjen nga City Girls dhe Cardi B, skena të ‘nxehta’ në klip
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:50, 16 January 2019
City Girsl dhe Carid B kanë publikuar këngën e re, me një videoklip ku sjellin skena provokuese.

Cardi B dhe City Girls sapo kanë publikuar projektin e ri me titull “Twerk”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Në këtë klip, si artistet ashtu edhe vajzat e tjera që bënin pjesë në të, kanë bërë ‘twerk’ në shumicën e skenave.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni projektin e ri, nga Cardi B dhe City Girls. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=QryoOF5jEbc

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO