Turqi-Kroaci, futbollistit i vdiq babai gjatë ndeshjes

Kapitenit të Kroacisë, Darijo Srna, i ka vdekur babai.

Sport

12/06/2016 22:59

Një gjë e tillë ka ndodhur pikërisht gjatë ndeshjes që Kroacia e zhvilloi ndaj Turqisë sot.

Lajmi Srnas iu është komunikuar pas përfundimit të ndeshjes, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndryshe, ai ishte ndër më të mirët te kroatët, në fitoren 1:0.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.