Turan shënoi golin më të bukur të mbrëmjes në Evropë (VIDEO)

Një ndër golat më të bukur të mbrëmjes ishte ky i Arda Turan kundër Herculesit.

Sport

21/12/2016 23:56

http://www.dailymotion.com/video/x55yooc_arda-turan-goal-hd-barcelona-7-0-hercules-21-12-2016_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.