Tuna vjen me foto të nxehtë pas lajmit të ndarjes (Foto)

Tuna ka postuar në Instagram një fotografi të nxehtë.

ShowBiz

10/09/2015 21:38

Tuna në bikini dhe me flokët e rregulluar nga Kaci duket shumë e nxehtë në fotografinë e parë të postuar pas lajmit të ndarjes me Cozman.

Ajo ka zgjedhur të përgjigjet për lajmin në këtë mënyrë, duke mos dhënë asnjë prononcim e asnjë detaj për lidhjen dhe gjendjen e saj emocionale.

Këngëtarja tashmë ka fshirë shumicën e fotove që ka pasur me Cozman dhe nuk e ndjek më atë në Instagram dhe kjo fotografi vjen vetëm për fansat e saj, e që besohet të jetë nga një projekt i radhës i saj./Lajmi.net