Tuna shqetëson ndjekësit, shfaqet me lot në sy

Këngëtarja Tuna Sejdiu ka shqetësuar fansat me paraqitjen e saj të fundit në një video në TikTok. Tuna është shfaqur duke qarë, shkruan lajmi.net. “Kur ateron n’vendlindje, zbret nga aeroplani dhe te gjitha problemet t’kthehen”, ka shkruar këngëtarja. Por siç duket kjo video qenka vetëm një trend në TikTok dhe së këngëtarja është e lumtur./Lajmi.net/

ShowBiz

23/04/2024 16:36

Këngëtarja Tuna Sejdiu ka shqetësuar fansat me paraqitjen e saj të fundit në një video në TikTok.

Tuna është shfaqur duke qarë, shkruan lajmi.net.

“Kur ateron n’vendlindje, zbret nga aeroplani dhe te gjitha problemet t’kthehen”, ka shkruar këngëtarja.

Por siç duket kjo video qenka vetëm një trend në TikTok dhe së këngëtarja është e lumtur./Lajmi.net/