Tuna shfaqet në top-formë pas karantinës, ekspozon trupin në natyrë

Tuna po e shijon natyrën.

ShowBiz

03/06/2020 17:31

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka qëndruar e vetizoluar me familjen e saj shkak i pandemisë, shkruan lajmi.net.

E tani pas karantinës ajo po e shijon në maksimum natyrën dhe duket në top-formë.

Vetë këngëtarja e ka publikuar një imazh në Instastory ku ka ekspozuar trupin në veshje sportve.

Ajo është nënë e një fjali dhe po kujdest mjaft mirë për format trupore./Lajmi.net/