Tuna nuk i ka fryer buzët (Foto)

Është thënë se i ka fryer buzët. Por, këngtarja Tuna Sejdiu nuk ka bërë një ndërhyrje të tillë.

ShowBiz

01/03/2015 22:30

Burime të afërta të Telegrafit me këngëtaren kanë konfirmuar se ky lajm ka qenë vetëm një spekulim dhe nuk ka asnjë të vërtetë.

Madje, këngëtarja nuk po ka kohë që të merret me këso thashetheme pasi që është duke punuar në një fotosension të ri që është krejt ndryshe se sa herave të tjera.

Përveç fotosensionit, ajo është duke përgatitur edhe këngë të reja të cilat pritet të lansohen shumë shpejt. lajmi.net