Tuna një zonjë e përkushtuar në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur

Altuna Sejdiu e njohur në publik si Tuna, tash e një kohë ka pauzuar në muzikë.

ShowBiz

09/04/2018 10:42

Këngëtarja i është përkushtuar tërësisht rritjes së djalit, andaj ka lënë pas angazhimet në profesion, shkruan lajmi.net.

Tuna përmes rrjeteve sociale ka treguar se është e zonja në kuzhinë, duke përgatitur kështu akullore shtëpie dhe ëmbëlsirë me banane.

Kjo gjë dëshmon se Tuna është përkushtuar tërësisht tek familja, por së shpejti pritet rikthimi i saj në skenën muzikore.

Ajo është duke bashkëjetuar me Patris Berishën dhe së bashku kanë një djal që e kanë pagëzuar me emrin Tian. /Lajmi.net/