Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Tuna me video në bikini: Kur gjithë bota është e jotja dhe ti e saj 

16:51 | 18 Shtator 2019

Foto: Instagram

Tuna Sejdi e ka publikuar një video në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna, e ka realizuar një video artistike të cilën e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Video është realizuar në Afrikë, dhe Tuna shihet e lumtur duke e shijuar gjithë pamjen që po e rrethon.

“Kur gjithë bota është e jotja dhe ti e saj “, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/