Tuna gati të lindë beben, e Cozman ende e kujton atë (Foto)

Këngëtarja e njohur Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

ShowBiz

02/03/2017 15:26

Por nuk dihet pse Cozman edhe në jetën e tij mban kujtimet së bashku me Tunën.

Cozman në profilin e tij në Instagram pavarësisht se është ndarë nga Tuna, ai ende i ka disa fotografi me të kur këndonin së bashku./ Express/