Tuna e zbulon gjoksin

Ajo është e njohur për ‘Zogun’ e saj, por Altuna Sejdiu – Tuna, të dielën mbrëma e ka zbuluar edhe një armë të fortë të saj – gjoksin. Anëtarja e spektaklit garues ‘X Factor’ u shfaq mjaft provokuese dhe seksi mbrëmë në natën gjysmëfinale, duke rënë në sy me fustanin e saj disangjyrësh me lule,…

ShowBiz

17/02/2014 10:33

Ajo është e njohur për ‘Zogun’ e saj, por Altuna Sejdiu – Tuna, të dielën mbrëma e ka zbuluar edhe një armë të fortë të saj – gjoksin.

Anëtarja e spektaklit garues ‘X Factor’ u shfaq mjaft provokuese dhe seksi mbrëmë në natën gjysmëfinale, duke rënë në sy me fustanin e saj disangjyrësh me lule, që zbulonte më shumë se që duhej.

Tuna i ka postuar disa fotografi të saj në rrjetin social Instagram, ndërsa bëri foto edhe me udhëheqësen e emisionit, Alketa Vejsiu dhe anëtaren tjetër të jurisë, Soni Malaj. Tuna definitivisht dukej ‘hot’.