Tuna bëhet nostalgjike për koncertet dhe muzikën, ja imazhet që publikoi

Tuna Sejdiu ka publikuar disa imazhe në Instastory.

ShowBiz

27/10/2020 13:49

Këngëtarja Tuna Sejdiu është shprehur me anë të disa fotografive në InstaStory se po i mungojnë koncertet muzikore, shkruan lajmi.net.

Tuna është një ndër fytyrat publike shpesh të përfolura, e së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shihet në koncert të cilat datojnë para 6 viteve.

Ndërsa së fundmi ajo ka vendosur t’iu bashkangjitet yjeve nga e gjithë bota që kishin hapur arkivat nga telefonat e tyre duke kujtuar disa kohëra më të mira.

Të njëjtën gjë ka vendosur ta bëj edhe Tuna ku në fotografinë e publikuar ajo shihet e kthyer nga mbrapa duke kënduar e kërcyer me plot energji./Lajmi.net/