Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)

Lideri Justin Trudeau ishte në stacionin e Metros, Montreal, dhe mori pjesë në një akt dashamirës, shkruan huffingtonpost, transmeton lajmi.net

Bota

21/02/2017 14:48

Ai ndihmoi të mbajë një njeri në karrocë, derisa po ecnin gjatë shkallëve. /Lajmi.net/

hfgh