Tronditet Manchester City (FOTO)

Vicent Kompany është lojtari më i pafat në botë.

Sport

19/11/2016 16:42

Mbrojtësi belg është detyruar të zëvendësohet në minutën e 37’ të ndeshjes Crystal Palace – City, si pasojë e një lëndimi të pësuar.

Kujtojmë se Kompany u paraqit për Cityn nga minuta e parë pas një kohë të gjatë, ku ka vuajtur nga shumë lëndime.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.