Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Troket vjeshta, këto janë temperaturat për nesër e pasnesër

23:52 | 19 Shtator 2019

Temperatura të ulta do të vazhdojnë të mbretërojnë në vendin tonë.

“Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike vjeshtore, ato do të lëvizin ndërmjet 3-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë Celsius. Do të fryjë erë nga verilindja me shpejtësi 1-4m/s.”, thuhet në raportin e IHMK-së.