“Trimi i Dukagjinit”, kënga më e re nga Gold AG

Gold AG po vjen me këngë të re.

ShowBiz

29/10/2020 16:03

Reperi Gold AG është emër shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare, i cili sjell vazhdimisht këngë të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi ka paralajmëruar një projekt të ri, të cilin do ta publikojë më 5 nëntor, kurse titulli i saj është “Trimi i Dukagjinit”.

Ai nuk ka preferuar të japë më shumë detaje rreth këtij projekti, por fansat presin me padurim të shohin se çfarë po përgatit këtë herë Goldi.

Ndryshe, sa i përket jetës private, Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira, pritet që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

UNË, BIRI YT KOSOVË ❤️ @uby.ks

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on