Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Tri transferimet që Barca dëshiron t’i bëjë në vitin 2020

9:21 | 22 Nentor 2019

Barcelona tashmë ka hartuar një plan përsa i përket transferimeve.

Plani i Barcelonës për transferimet e vitit 2020 kalon nëpërmes tre emrave.

Barcelona me këto transferime synon të përforcojë secilin repart të fushës.

Për mbrojtjen po medohet Joshua Kimich, shkruan Mundo Deportivo, i cili do të sillte një freski në repartin defansiv te katalanëve.

Emri për mesfushën, është ai i mesfushorit të Fiorentinës, Nikola Milenkovic.

Ndërsa, pasuesi i Luis Suarez, vjen nga Inter.

Është Lautaro Martinez, që po pëlqehet shumë nga Barcelona, dhe për transferimin e tij mund të përdorin edhe Lionel Messin, i cili ka raporte të mira me sulmuesin e Interit, ku luajnë bashkë te Kombëtarja e Argjentinës./Lajmi.net/