Tri ditë dasmë për djalin e Remzie Osmanit, këngëtarja zbulon detajet

Remzie Osmani në një intervistë për “Mirage”, ka zbuluar detajet e dasmës së djalit.

ShowBiz

08/03/2019 19:19

Remzie Osmani ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka rrëfyer shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, madje si rrallëherë ajo foli për dasmën e saj.

Po ashtu, Remzia ka zbuluar se djali i saj po martohet së shpejti, duke zbuluar detajet e dasmës.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të kuptuar se çfarë tha Remzie Osmani. /Lajmi.net/

YouTube player