Trejsi Sejdini prek gjoksin teksa pozon ‘topless’ e shtrirë në tokë

Trejsi Sejdini publikoi imazhe joshëse të reja.

ShowBiz

08/11/2021 12:03

Trejsi Sejdini njihet si ndër femrat më joshëse në showbizin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini, ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale së fundmi me poza të ‘nxehta’.

Ajo pozoi me një veshje mjaft provokuese, pantallona xhins ndërsa tek pjesa e lartme vendosi të dilte ‘topless’ për fansat.

Në disa nga fotografitë modelja e njohur shihet duke mbajtur gjoksin me duar teksa pozon joshëse.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet duke u komplimentuar për bukurinë e saj./Lajmi.net/