Tre super yjet që mund ta zëvendësojnë Ronaldon në Real Madrid – Lajmi.net
Tre super yjet që mund ta zëvendësojnë Ronaldon në Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:27, 11 July 2018
Real Madrid ka identifikuar tre emra për zëvendësues të mundshëm të Cristiano Ronaldos.

Real Madrid ka filluar kërkimin për zëvendësuesin e Cristiano Ronaldos.

Sulmuesi portugez i dha fund aventurës nëntëvjeçare në Santiago Bernabeu duke arritur marrëveshje për transferim në Juventus.

“Marca” shkruan se “Los Blancos” tashnë kanë identifikuar tre emra për pasardhës të Ronaldos, përcjell “lajmi.net”.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar mbetet objektivi kryesor i Real Madridit.

Por, kandidatë janë edhe sulmuesi i talentuar i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe dhe mesfushori ofanziv i Chelseat, Eden Hazard. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO