Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Tre muaj pas lindjes së Zërit, Elita Rudi po mendon për vajzën e saj të ardhshme 

21:57 | 21 Maj 2019

Elita Rudi po mendon për vajzën e saj të ardhshme.

Moderatorja Elita Rudi e ka provuar po ashtu një efekt të rrjetit social Snapchat, i cili tregon fytyrën tënde si fëmijë, shkruan lajmi.net.

“Vajza ime e ardhshme”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Ndryshe Elita po e shijon në maksimum amësinë dhe jetën me bashkëshortin reper, Gjikon. Ajo u bë e njohur si prezantuese dhe atë kohë ishte shumë e dashur për publikun./Lajmi.net/