Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Travis Scott vjen me një dokumentar në ‘Netflix’

17:40 | 25 Gusht 2019

Travis Scott është duke bashkëpunuar me ‘Netflix’ për një dokumentar.

Travis Scott i është futur edhe filmo grafisë, reperi nga Houston ka njoftuar se më 28 gusht të këtij viti në platformën e ‘Netflix’ do publikojë dokumentarin e tij, shkruan lajmi.net.

Artisti ka vendosur tia vë titullin dokumentarit ‘Look mom I can fly’ dhe në ‘trailerin’ e publikuar shohim skena nga fëmijëria e tij deri tek turneu i fundit ‘Astroworld’.

Travis është shumë i përfolur në media edhe për shkak lidhjes që ka me Kylie Jenner me të cilën ka edhe një vajzë Stormin. /Lajmi.net/