Transformohet Post Malone, nuk njihet pas këtij ndryshimi

Post Malone duket krejt ndryshe në paraqitjen e fundit.

ShowBiz

24/10/2020 15:26

Post Malone tregon kokën e rruar dhe tatuazhet, ndërsa përshëndet Ty Dolla $ign jashtë hotelit, dy ditë pas këngës së tyre të re, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Kënga e re “Spicy” e Post Malone me Ty Dolla $ign u publikua të mërkurën.

Dhe vetëm dy ditë më vonë, dyshja ndau një përqafim miqësor dhe të ngrohtë jashtë hotelit London në Sunset Strip të Hollywood-it.

Post (i lindur në Austin Richard Post) sapo kishte lënë dyert e daljes kur përshëndeti reperin (i lindur në Tyrone William Griffin Jr) dhe e përqafoi të premten.

Këngëtari dhe reperi , 25 vjeç, kishte veshur bluzë kuq e zi dhe një palë pantallona të bardha, të kombinuara me këpucë të zeza lëkure.

Ai kishte prerë flokët tërësisht shkurt, ndërsa tregoi koleksionin e tatuazheve në kokë dhe fytyrë. /Lajmi.net/