Trajneri nuk e inkuadron në lojë, Suarez përdor grushtet (VIDEO)

Luis Suarez është hidhëruar shumë pas vendimit të selektorit të Uruguait të mos e inkuadrojë në lojë në humbjen 1:0 nga Venezuela në "Copa America".

Sport

10/06/2016 09:16

YouTube player

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.