Trajneri kosovar i boksit që po shkëlqen në Angli – Lajmi.net
Trajneri kosovar i boksit që po shkëlqen në Angli
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:29, 25 March 2018
Driton Muhaxheri është me origjinë nga Peja, ku ne moshë të re ka migruar në Angli dhe sot ai konsiderohet si një nga trajnerët më perspektiv

Se shqiptaret janë duke treguar sukses në arenën ndërkombëtare e dëshmon edhe Driton Muhaxheri.

Ai është shqiptari i radhës që po arrinë suksesshëm të depërtojë në boksin anglez, ku  sapo është licencuar të jetë trajner i boksit profesionist në Angli.

Driton Muhaxheri është me origjinë nga Peja, ku ne moshë të re ka migruar në Angli dhe sot ai konsiderohet si një nga trajnerët më perspektiv. /Lajmi.net/

 29341488_10204375612228232_1133729562_n 29345254_10204375612188231_1044296123_n 29345434_10204375612308234_2065921204_n

29341292_10204375612348235_339043516_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO