Trajneri i Romës zbulon që sa kohë e presin ndeshjen me Liverpoolin – Lajmi.net
Trajneri i Romës zbulon që sa kohë e presin ndeshjen me Liverpoolin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:41, 14 April 2018
Eusebio di Francesco është shumë i lumtur për duelet me Liverpoolin në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Eusebio di Francesco ka thënë se ende nuk ka biseduar me futbollistët e Romës për ndeshjet ndaj Liverpoolit në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

Ai është i përqendruar te dueli i radhës në Serie A ndaj rivalit të qytetit, Lazio.

“Nuk kam biseduar ende me futbollistët për Liverpoolin”, deklaroi Di Francesco në konferencë për media, përcjell “lajmi.net”.

“Para saj kemi dy ndeshje të rëndësishme. Tifozët e presin këtë ndeshje që 34 vite, jam shumë i lumtur”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO