Trajneri i Bayernit zbulon të ardhmen e Lewandowskit – Lajmi.net
Trajneri i Bayernit zbulon të ardhmen e Lewandowskit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 16:43, 30 March 2018
Lewandowski vazhdon të jetë i lidhur me një kalim të mundshëm te Real Madrid në fund të sezonit, si zëvendësues i Karim Benzemas.

Robert Lewandowski do të qëndrojë te Bayern Munich.

Kështu së paku mendon trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes.

Trajneri bavarez është i bindur se sulmuesi polak do të qëndrojë te Bayerni, derisa vazhdon të mbetet golashënuesi më i mirë në Bundesligë.

Lewandowski vazhdon të jetë i lidhur me një kalim të mundshëm te Real Madrid në fund të sezonit, si zëvendësues i Karim Benzemas./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO